Jump to content

Problem w pracy


Recommended Posts

Witam nie wiem czy to ten dział, czy nie jak tak to bardzo przepraszam. Mam problem z pracą zmieniłem ją ostatnio. We wcześniejszej pracy miałem rutynę dzień jak co dzień, te same obowiązki, a w tej w której aktualnie pracuję jest inaczej. Obowiązków jest bardzo dużo i nie mogę tego ogarnąć, czuje się przez to bardzo źle i moje samopoczucie jest coraz gorsze nie wiem po co to piszę może liczę na jakąś radę ?? pomoc?? W domu nie wiem co mam ze sobą zrobić zawsze wracając z poprzedniej pracy wiedziałem co i jak a teraz jestem strasznie zamotany nie mogę się odnaleźć w tej sytuacjii. :(

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Witam minął więcej jak miesiąc i powiem tak, że praca strasznie mnie zmieniła, moje cele plany które chciałem zrealizować po prostu o nich zapomniałem nie wiem co chcę od życia, strasznie się w tym pogubiłem. Praca ta jest bardzo dziwna nie wiem kiedy z niej wyjdę ponieważ wysyłki które robimy muszą być zrobione na dziś żeby jutro mogły już pojechać. Nie pamiętam kiedy ostatnio wyszedłem po 8 godzinach pracy zawsze jest to 10-12 godzin po których nie mam siły na nic. Zdrowo się odżywiałem, spożywałem małe ilości mięsa (1 raz w tygodniu) teraz jem praktycznie codziennie. Bodajże w piątek schodząc ze zmiany zamiast kupić coś normalnego do jedzenia kupiłem byle co czyli chipsy słodycze itp. itd. i zjadłem to wszystko. Ta praca mnie zamęczy psychicznie nie wiem co mam robić. Rodzina mówi żebym się tak nie przejmował, ale jak się mam nie przejmować jak czuję sam po sobie że ta praca ma na mnie negatywny wpływ. Odnoszę wrażenie, że ona mi życie wywraca do góry nogami. Chcę ją zmienić na inną, ale nie wiem czy jakąś znajdę bo każdy mnie straszy, że jak teraz odejdę, to w każdej innej pracy będzie to samo. Wszystko było w porządku jak pracowałem w poprzedniej pracy, ale wynagrodzenie, które otrzymywałem było za małe. Nie wiem co mam robić, czasem czuję się tam jak zombie które chodzi bo chodzi, ale to nie chodzi w tej pracy. W sumie mówią, że nie mają do mnie żadnych zastrzeżeń, ale ja sam po sobie czuję, że nie wywiązuję się z obowiązków. Każdy przychodzi i coś chcę, a ja zamiast się zająć swoją pracą zajmuję się ich. Staram się w swoich myślach mówić, żebym ich olał i wziął się za swoją robotę, ale nie da rady. Nie ma w tej pracy tak, że są wyznaczone godziny na przerwę zawszę miałem wyznaczone godziny, aby zjeść, a teraz jem kiedy popadnie i czasem jest tak, że nie ma czasu zjeść i zjadam posiłek po 8 h pracy. W domu, albo w pracy sam nie wiem kiedy mi się chcę jeść to jest bardzo przygnębiające i przerażające. Nie wiem czy wszystko napisałem co miałem napisać jak mi się przypomni to napiszę. Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Czyli Pani uważa że w pracy brakuje mi asertywności że nie potrafię powiedzieć nie ?? Aktualnie chodzę do psychologa i to mi pomaga ale są takie sytuacje w życiu że sobie nie radzę i mam prawo sobie nie radzić bo nikt nie jest idealny dziękuję za wskazówkę ona bardzo mi pomoże w dalszym życiu. Pozdrawiam 😊

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.