Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Problem z partnerem


Sylhna4646
 Share

Recommended Posts

Witam mam problem z partnerem. 

Otuz problem polega na tym ze ja mieszkam w polsce bo musialam wrocic zalatwic wazne sprawy i przrz kwarantanne nie moge jeszcze wrocic. Moj partner i ja zyjemy 7 miesiecy na odleglosc. Doszlo do klotni. Praktycznie o glupote. Mowil ze mnie kocha ze na mnie zaczeka ale od dwoch dni mowi ze chce die ze mns rozstac. Nie rozumiem co sie dzieje. Do 2 dni wstecz chcial sie oswiadczyc mielismy plany itd a on ni stad ni zowad zaczyna taki cyrk. Co mam zrobic ? Wszedzie mnie zablokowal nie powiedzial o co chodzi , co sie dzieje. 

Link to comment
Share on other sites

Cholera 7 miesięcy to kupa czasu...  Nie zauważyłaś, że się  od jakiegoś czasu oddala? Nie chcę spekulować i złorzeczyć, ale może pojawił się ktoś w jego życiu ? Nie stał się podejrzliwie kochany przed waszą kłótnią? Jesli tak to może dręczyło go poczucie winy. Z drugiej strony może po prostu być przytłoczony tą rozłąką i może nie rozumieć dlaczego wciąż nie możesz do niego wrócić... Może to jakaś frustracja... Cholera wie, nie jestem specem od związków, ale gdybyś bardziej rozwinęła i opowiedziała co się działo w ostatnich miesiącach między Wami, to byłoby łatwiej ?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.