Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Jacek

Jacek

Recommended Posts

Witam! Po pierwsze chciałem serdecznie powitać wszystkich uczestników forum, zarówno tych doradzających  jak i szukających porady.

Mój problem polega na braku drogi dotarcia do dziecka które ma awersję do nauki. Jako rodzic nie potrafię nakłonić 9letniej córki do jakiegokolwiek wysiłku intelektualnego,  nawet jeśli chodzi o proste zadania matematyczne w zakresie do 50. Wraz z żoną próbowaliśmy wszystkiego,  oboje jesteśmy załamani sytuacją w której córki zainteresowana ograniczają się jedynie do fikcyjnego świata seriali i kreskówek w tv. Dodam że korepetycje nie odniosły żadnego skutku. Dziecko patrzy na nauczycieli , ale zupełnie nie dociera do niej to co dany nauczyciel ma jej do przekazania.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.