Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Jacek


Jacek
 Share

Recommended Posts

Witam! Po pierwsze chciałem serdecznie powitać wszystkich uczestników forum, zarówno tych doradzających  jak i szukających porady.

Mój problem polega na braku drogi dotarcia do dziecka które ma awersję do nauki. Jako rodzic nie potrafię nakłonić 9letniej córki do jakiegokolwiek wysiłku intelektualnego,  nawet jeśli chodzi o proste zadania matematyczne w zakresie do 50. Wraz z żoną próbowaliśmy wszystkiego,  oboje jesteśmy załamani sytuacją w której córki zainteresowana ograniczają się jedynie do fikcyjnego świata seriali i kreskówek w tv. Dodam że korepetycje nie odniosły żadnego skutku. Dziecko patrzy na nauczycieli , ale zupełnie nie dociera do niej to co dany nauczyciel ma jej do przekazania.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.