Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Problem z meżem


IZABELA1
 Share

Recommended Posts

Witam.Mam 29 lat jesem mezatka od 9 lat mamy 8letnia corke.Od dwoch lat moj maz zaczal dziwnie zachowywac sie,wychodzil pozno wracal albo nie wracal do domu.Pozniej odkrylam ze bierze narkotyki i wiecej pije.Mnie i corke odsrawil na dalszy plan i tak to poszlo problemy w pracy zaniedbywal prace nie chodzil wcale a ja w tym wszystkim coraz gorzej sie czulam nerwy i placz codziennie.probowalam walczyc rozmawialam o leczeniu lecz on nie chcal sluchac.Pozniej juzbylo tylko gorzej zaczal mnie wyzywac wyganiac i to wszystko przy dziecku.nie dawal mi w ogole pieniedzy i non stop cala wine zwalal namnie.teraz z biegiem czasu juz widze ze ja mu sie nie licze w ogole mowi mi to zreszto nie chcem juz nawet o niego walczyc nie pracuje od 3 miesiecy mam doscorzez to nabawilam sie nerwicy z bolu nie dam rady spac a on dalej to olewa i rzuca sie do mnie przy kazdej okazji.wyprowadzam sie ale wrocilam bo corka placze ze chce byc w domu na poczatku myslalam ze dam rady az dorosnie ale widze ze nie bo hest coraz gorzej.

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

z Pani opisu wynika, że Pani mąż może być uzależniony od alkoholu i narkotyków. Prawdopodobnie potrzebuje terapii.  Sugeruję aby Pani poszła do najbliższej poradni terapii uzależnień w Pani okolicy. Tam na spotkaniu z terapeutą dowie się Pani więcej o chorobie jaką jest uzależnienie i jakie są możliwości leczenia. Najlepiej gdyby mąż zdecydował się na terapię zamkniętą przez 8 tygodni. Jeśli nie będzie chciał to  w poradni lub w najbliższym Ośrodku Pomocy Społecznej dowie się Pani jak w inny sposób skierować męża na leczenie - są procedury prowadzące do sądowego nakazu leczenia. Jeśli będzie miała Pani trudności z otrzymaniem informacji bardzo proszę o kontakt na Ocal Siebie. Proszę nie zwlekać i zadbać o siebie i córkę.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.