Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Zazdrość


Recommended Posts

Witam. Chciałabym serdecznie prosić o poradę. Jestem w związku z wspaniałym mężczyzną od 3 lat. Niestety od czasu do czasu(najczesciej kiedy mam miesiaczke) miewam napady zazdrości. Jestem podejrzliwa i tworzę głupie teorie w głowie. Uważam że ma to związek z tym,że kilka lat temu byłam w związku z innym mezczyzna który zdradził mnie i bardzo to przeżyłam. 

Chciałabym prosić o poradę co w tej sytuacji powinnam zrobić. Mój obecny partner wie że poprzedni zwiazek zakończył się z powodu zdrady byłego partnera. Jest bardzo wyrozumiały i często tłumaczy mi to i owo. Ja wiem że robię źle podejrzewając go. Co powinnam zrobić by zapomnieć o tamtym złym doświadczeniu ? Dziękuję za odpowiedź!

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem psychologiem, ale też miałam podobny problem. Moim zdaniem ważne jest żeby ta druga osoba to zrozumiała, co Twój partner robi i jak jesteś podejrzliwa to żeby ci wszytsko wyjaśnił żeby to nie zaśmiecało Twojej głowy i żebyś się nad tym nie zastanawiała i nie snuła podejrzeń. Ja mam z tym kłopot, ponieważ mój chłopak pisał z innymi dziewczynami po kryjomu, niby przeprosił itd., ale jak jestem podejrzliwa to nie jest w stanie pokazać mi np. telefonu, bo uważa że jest to przesada i brak zaufania. Chętnie poczekam na inne odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.