Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Cykliczna zmiana nastawienie


Multiple
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam 27 lat, jestem zanezna, pracuje w korporacji. Od okolo 2 lat, a na pewno od roku bardzo intensywnie zauwazam zmiany w moim zachowaniu, odczuciach. Objawia się to tym, ze przez okres np. Miesiaca mam swietny nastroj, jestem dusza towarzystwa, niczym się nie przejmuje, blyskotliwosc na najwyzszym piziomie, naprawde moge gory przynosic i nagle zupelnie inna rzeczywistosc. Totalnt brak pewnosci siebie, mam nawet problem ze stworzeniem normalnego zdania, ciagle napuecie czy ludzie mnie akceptuja , co powiedziec, czuje się jakbym była zla osoba. Nawet kontakt z przyjaciółmi mnie stresuje. Zawsze kiedy mam swietny okres, to zyje zyje w leku, ze zaraz nadejdzie totalny spadek formy . prosze o wskazowke, czy to może oznaczac jakies większe zaburzenia emicjonalne i konieczna jest konsultacja psychologa? 

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

@Multiple

Szanowna Pani,

uprzejmie informuję, że wiadomość jest niezrozumiała i nieczytelna. W tej sytuacji, trudno się do niej odnieść. Jeśli niepokoją Panią radykalne zmiany nastroju (tyle zdołałem rozszyfrować), proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym lub ewentualnie psychiatrą (do tego lekarza nie jest potrzebne skierowanie), a także z psychologiem. Podczas konsultacji specjalista ustali, w czym może tkwić problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.