Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Angel1990

Denerwowanie się i byle co

Recommended Posts

Cześć jestem Angelika mam 29lat. Mój problem polega na tym że nie potrafię sobie poradzić z nerwami. Najmniejsza nie istotna rzecz potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. Denerwuje się praktycznie o wszystko co prowadzi co kłótni, których później bardzo żałuję i zastanawiam się po co to było, czepiać się o taką głupotę. Zdarza mi sie tez popaść w takie zdenerwowanie że aż cała się trzęsę. Zawsze są to klotnie o głupotę typu nie zgodzenie się z min zdaniem. Jak sobie z tym radzić? 

Edited by Angel1990
Link to comment
Share on other sites

Na początku dziękuję za odpowiedź 😊

Są to kłótnie tylko z moim partnerem bo tylko on mieszka ze mną i spędza najwięcej czasu. Myślę że to wszystko zaczęło się w poprzednim związku, był on bardzo stresujący, ciągły lek i myśli że mój partner mnie zdradza i jego całe mówienie że to mam za grube czy to. Aż w końcu nie wytrzymałam i zostawiłam go i również dowiedziałam się że mnie zdradzał. Bardzo się cieszyłam że w końcu się od niego uwolniłam, poczułam ulgę i czułam że żyje. 

Z obecnym partnerem na początku wszystko było dobrze. Od kilku miesięcy, stałam się nerwowa. Dużo rzeczy mnie drażni co często prowadzi do sprzeczki albo kłótni. 

Kłótnia o akrawium ze ja go nie chce mieć a on tak

Kolejny :

Sprzeczka o zgaszona lampkę 

 

Myślę że wszystkie te klotnie są o głupoty które są bez sensu. Ogólnie zauważyłam że ja gdy coś mi się nie podoba to reaguje bardzo nerwowo. W ostatnim czasie zwróciłam uwagę że mój Tata i siostra są też dość nerwowi. Może po prostu jest to rodzinne?Ostatnio także staram się bardziej panować nad nerwami bo widzę że to bardzo niszczy mój związek. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.