Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

kiciaola8@gmail.com

Zmarła żona w snach

Recommended Posts

Hej,nie wiem za bardzo jak zacząć ale może pierwsze kilka słów o mnie. Jestem mama prawie półtora rocznej córeczki, niedawno dwa miesiące temu poznałam chłopaka i też ma córeczkę która sam wychowuje, zmarła mu żona w tamtym roku. Od kilku dni zauważyłam że coś się dzieję coś go męczy i w końcu powiedzial mi o co chodzi, chodzi o to że kilka razy przyszła do niego żona i on już zaczął się bać i też nie wie czy robi dobrze że zaczął się spotykać że mną czy to nie jest za wcześnie ma mieszanie uczucia sam nie wie co robić a ja tym bardziej chciałabym nam pomóc żebyśmy razem jakoś przez to przeszli 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

sny odzwierciedlają to co dla nas ważne, o czym myślimy, sytuacje nacechowane silnymi emocjami. Strata bliskiej osoby to wydarzenie traumatyczne, bardzo trudne.  W związku z tym to naturalne, że partner może śnić o zmarłej żonie. Może to być kolejny etap przechodzenia żałoby. Proces pogodzenia się ze stratą (żałoba) może trwać długo. Jest to bardzo indywidualne. Być może Pani partner nie przeżył jeszcze do końca tej straty. Może warto aby skonsultował się z psychologiem w tej sprawie.

Pani może go zapytać o jego myśli i uczucia: czego się obawia w związku z tym, że spotyka się z Panią, kiedy będzie wiedział, że już jest czas na relację z drugą osobą, co dla niego oznaczają sny o zmarłej żonie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry

Mój partner napisał mi tak, musimy zrobić sobię przerwę dać sobie jeszcze więcej czasu i nie potrafi dalej tak udawać,wydaję mi się że nie pogodził się jeszcze ze stratą żony powiedzial mi że ciągle i niej myśli, a jak nie wiem jak mam się zachować czy ta przerwa coś da czy to raczej już koniec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.