Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

problemy małżeńskie i myśli samobójcze


magda93

Recommended Posts

Witam ... Pojawia się u mnie taki problem ze nie potrafię uwierzyć w siebie nie potrafię zaakceptować tego co mam. Wszystko jest idealnie kiedy nie nadużyje alkoholu ale od paru lat nawet na trzeźwo potrafię się złościć krzyczeć wypominać wszystko mężowi który jest starszy odemnoe o 9lat że zniszczył mi życie ze straciłam wszystko mimo że tak naprawdę myślę że jest inaczej gdzieś w głębi siebie mam wielki ból cierpienie ciągle mam do niego pretensje że mieszkamy na wsi u jego mamusi ciągle mu wszystko wypominam że miało być lepiej że obiecał mi góry ... Mimo że każdy mówi że nie powinnam narzekać ciągle mi czegoś brakuje ciągle czuję że straciłam wszystko mimo że mam wspaniałe dzieci nie potrafię się z tego cieszyć ciągle szukam powodu do kłótni do krzyku a on widzi tylko jeden mój problem ze palę papierosy a on nie pali że przez palenie niszczę nasz związek mimo że nie palę tak dużo a od wczoraj wcale .. już nie wiem co mam robić co się ze mną dzieje . Cieszyłam się że mam wspaniałego męża bo nie mogę na niego narzekać pomaga ile może zarabia ciągle pracuje ja też teraz mam pracę ale ciągle mi coś nie psuje czuję że coś straciłam że to wszystko za szybko się wydarzyło że nie potrafię sobie z tym poradzić czasami nawet staje się agresywna wobec samej siebie i wobec męża boje się że w końcu mu coś zrobię albo sobie ostatni się okaleczylam chciałam popełnić samobójstwo go też zrobiłam tanie cały czas albo gryzę albo Nike nie wiem czemu tak się dzieje POTRZEBUJE POMOCY PONIEWAŻ BOJE SIE ZE DOJDZIE DO TRAGEDII

Link to comment
Share on other sites

@magda93
Ponieważ wspomina Pani o chęci popełnienia samobójstwa i ryzyku takiej tragedii, pomoc przez forum nie jest adekwatna. Proszę niezwłocznie skontaktować się z lekarzem psychiatrą. Potrzebując pilnie pomocy, ratunku albo wsparcia może Pani użyć odpowiedniego numeru alarmowego lub telefonu zaufania. Numery telefonów: http://www.ocalsiebie.pl/szybka-pomoc/ Jeśli znajduje się Pani na terenie Europy, w razie silnych myśli samobójczych może Pani zadzwonić pod Europejski Numer Alarmowy 112 i otrzyma Pani niezbędną pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.