Jump to content
Clarix00

Nie poznaje siebie

Recommended Posts

Hej, jestem Matylda i mam 20 lat. Mój problem zaczął się jakoś pół roku temu. Często od tego czasu towarzyszy mi melancholia, nadwrażliwość, czasami nawet przejawiam zachowania agresywne gdy stracę panowanie nad gniewem. Jestem kapryśna, bardzo łatwo mnie zdenerwować. Gubię w tym wszystkim siebie, nie wiem kim jestem, bo takie zachowania do mnie nie pasuja a mimo to nadal to robię. Mój nastrój jest jak loteria, może się zmienić z byle powodu. Najbardziej obawiam się odrzucenia, przez co często sama zaczynam atakować aby się obronić. Do tego jestem w związku który można określić mianem trudnego. Mam za sobą kilka traumatycznych przeżyć. Czuję wewnętrzną pustkę, jestem tym wszystkim poprostu zmęczona. Coś ze mną jest nie tak? Co to może być? Powinnam zasięgnąć porady psychiatry? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.