Jump to content

Recommended Posts

Witam, mam 20 lat. Od razu zaznaczam,ze zapisałem się na wizytę u psychologa,lecz muszę odczekać a nie wiem co robić.

Sytuacja wygląda następująco. Od zawsze miałem problem z zapoznawaniem ludzi, podejrzewam u siebie depresje - do kontaktów z ludźmi przybierałem jakby maskę?. 

Od bardzo długiego okresu nie odczuwam żadnych przyjemności z życia, uważam się za gorszego itp. Rozpocząłem grę na której spotkałem dziewczynę, piszemy od pewnego czasu, mi osobiście piszę się bardzo przyjemnie,ona twierdzi,ze jest tak samo.Jesteśmy wręcz identyczni.I tu się rodzi problem, używamy  do komunikacji jednej z popularnych aplikacji, nie nalezę do rozmownych, piszemy ze sobą . Lecz to głownie ja pisze jako pierwszy, bardzo sporadycznie ona. Rozmawia z innymi, robi mi się po prostu przykro. Mamy się spotkać po całym wirusie, mieszka kawałek ode mnie.Po prostu najprawdopodobniej zakochałem się przez internet w osobie,której nigdy nie widziałem😨. Nie wiem co robić  i jak to dalej prowadzić. Ciągle zaglądam na aplikacje z myślą,ze to jednak ona napisze do mnie pierwsza, lecz tak się nie dzieje i widzę jak siedzi z innymi. Rozmyślam cały czas nad tym co nie jest normalne. Pomimo bardzo silnej chęci napisania do niej nie mam pomysłu jak zacząć,aby rozmowa nie skończyła się po chwili. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.