Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Czy przyznac sie do zdrady


Recommended Posts

Tydzien temu zdradzilem swoja kobiete. Wczesniej pietnowalem takie zachowania, szczegolnie z racji tego, ze mialem okazje doswiadczyc uczucia jakie towarzyszy osobie zdradzonej. Jestesmy razem trzy lata, Ona kocha mnie bardzo mocno, jest jedyna kobieta w moim zyciu, w ktorej wiernosc w stosunku do mnie nigdy nie watpilem. Sumienie nie daje mi spokoju, staram sie udawac ze nic mnie nie trapi kiedy Ona patrzy, choc zdarza jej sie zapytac, czy cos jest nie tak. Zamierzam przyznac sie do tego co zrobilem, ale wiem ze to ja zrani, wiem bardzo dobrze, wiedzialem przed faktem. Obawiam sie, ze to nie ostatni raz kiedy to zrobilem, nie jestem w stanie tego stwierdzic - nie znam siebie.

Link to comment
Share on other sites

@notforeign

Szanowny Panie,

to skomplikowana sprawa.

Omawianie jej publicznie może nie być szczególnie dobrym pomysłem, więc sugeruję konsultację psychologiczną, by na spokojnie, w atmosferze dyskrecji omówić plusy i minusy obu rozwiązań. Zarówno powiedzenie o zdradzie jak i zachowanie tej sprawy dla siebie miałoby różne następstwa. Psycholog online pomoże zrobić bilans, który ułatwi podjęcie decyzji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.