Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

23 lata a skończy na ulicy

Domkaa
 Share

Recommended Posts

Nigdy nie sądziłam że kiedyś napiszę na takiej stronie i będę szukać pomocy, ale nie mam pomysłu jak dalej mam żyć. Mam 23 lata. 2 lata temu przyjechałam do Niemiec do chłopaka niestety nie udało nam się. Zostawiłam w Polsce wszystko i nie mam tam nic. Moja rodzina nie ma jak mi pomóc. Co mam zrobić w sytuacji gdzie jestem bez pieniędzy, bez rodziny i bez domu. W Niemczech nie ma żadnych schronisk dla bezdomnych. W ogóle jak to wygląda. 23 letnia dziewczyna jest skazana tylko na ośrodek dla bezdomnych bo nie ma dokąd ani za co pójść. Wiem że to dziecinne i banalne, ale myślę tylko o samobójstwie. Nie widzę innego rozwiązania. Co wy byście zrobili na miejscu dziewczyny która ma dopiero 23 lata i nie ma dokąd pójść z kim o tym pogadać.? Pracy sie nie boje ale tutaj bardzo ciezko znalezc, zreszta jak mam pracowac i zyc na ulicy? Moze ktos da mi jakikolwiek pomysl inaczej bede musiala pozostac na swoim 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.