Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Nie wiem co jest ze mną nie tak.


Bones

Recommended Posts

Dzień dobry.

Mam 22 lata , a od ok roku nie odczuwam radości z życia. Wiem,że moje problemy są wynikiem kilku drobniejszych czynników ,  z którymi przestałam sobie radzić.

Między 16 a 19 rokiem życia tkwiłam w bardzo toksycznym związku,który pozostawił spore blizny na mojej psychice. Zniszczył mój optymizm ( A kiedyś zarażałam nim ludzi) i poczucie wartości. 

Dwa lata temu poznałam mojego aktualnego chłopaka,który okazał się najlepszym co mogło mnie spotkać.Jego miłość pozwoliła mi na nowo patrzeć na siebie z dumą. Niestety raz powinęła mu się noga. I od tamtego czasu mam problem aby uwierzyć w szczerość jego czynów i słów. Tymbardziej,że moje poczucie wartości znów upadło.Nie mam figury instagramowych dziewczyn. Mam 174cm i waze ledwo ponad 50kg. Nie czuje się atrakcyjna w jego oczach ani pożądana jak kiedyś. Wiem ,że związek to ciężka praca obu ze stron,ale mi powoli braknie sił. Co raz częściej odczuwam do niego żal i złość. O to,że nie okazuje tych uczuć jak dawniej. O to ,że stał się wygodny i o to że mu nie zależy już tak bardzo. 

Nie chce czuć tych wszystkich złych emocji,bo kocham go bardzo. 

Od ok pół roku co raz częściej i co raz więcej rzeczy mnie frustruje. Chodzę poddenerwowana. Bywa też tak,że budzę się w nocy i płacze. Płaczę bo mi smutno,że jestem w tym sama. I złoszcze się na siebie, że nie umiem poradzić sobie sama ze sobą i nie potrafie z kimkolwiek o tym porozmawiac. Odnoszę wrazenie , że ci z ktorymi staralam zaczać rozmowe uwazali to za pewne wyolbrzymienie z mojej strony.

Chciałabym usłyszeć obiektywną opinię na mój temat. Mimo,że myślę i odczuwam te wszystkie rzeczy czasami się zastanawiam , czy aby napewno nie są to tylko moje wyolbrzymienia.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.