Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Nie wiem co zrobić ze swoim tatą


Recommended Posts

Witam 

Młody chłopak w przedziale wiekowym 20-25 lat, który ma problem z tatą. Nasze relacje nie są za dobre, a chciałbym by były. 

Na dzień dzisiejszy ja utrzymuje dom, a mieszka w nim moja siostra. Niedawno powiedziałem tacie, aby się wyniosl, bo byliśmy ugadani, że on daje mi na czynsz, a reszta zajmuje się ja. Ja jestem tzw panem domu i nie mogę pozwolić sobie na wykorzystanie mnie. Już darowałem tacie dług gdzie kilka miesięcy nie płacił, właścicielka dzwoniła. Ja ten dług systematycznie spłaciłem i ja zacząłem ogarniac czynsz. Nie wiadomo jaki ojciec by nie był, ale to jednak tata. Zależy mi na nim, aby się poprawił wyszedł z tego. Bo wcześniej umarła mama, co bardzo na niego wpłynęło. Wcześniej problem z alkoholem, co skutkowało problemami finansowymi. Ja już rozmawiałem z nim sporo razy, krzykiem, normalna rozmowa, ale to nic nie dało. Proponowałem mu wizytę u psychologa, aby porozmawiał, wyjawił problem, aby można było mu jakoś pomóc, ale niestety nie chce. Co w takiej sytuacji radzicie? Ja już nie mam pomysłów, ale tak mieć totalnie gdzieś własnego ojca. Sytuacja jednak pokazuje, że nie będzie raczej innego wyjścia. 

 

Proszę o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.