Jump to content

Sny o zmarlych


Kasztanek

Recommended Posts

Witam.Okolo 2 miesiące temu zmarla moja ciocia z którą byłam zrzyta.Od około 4 tygodni śnią mi się moja zmarla mama,zmarła babcia i ciocia która zmarla.Boje się zasypiać co noc ,że znowu którąś mi się przyśni.Dlaczego te osoby mi się tak ciągle śnią?Proszę o poradę jak sobie pomoc

Link to comment
Share on other sites

Ja też tak miałam, całkiem niedawno zmarł mój brat. Śnił mi się zaraz po śmierci, a nawet w ten sam dzień o tej porze kiedy odszedł poczułam zimno w pokoju i wtedy jeszcze nie wiedząc zaśmiałam się i powiedziałam sobie na głos: może jakiś duch mnie odwiedził (interesuje się paranormalnym światem, stąd ten mój komentarz). Potem w tą samą noc miałam straszny sen, jak duch włamuje się do pokoju i wskakuję mi na plecy, jakby chciał przed czymś uciec, a przed obudzeniem poczułam szarpnięcie, jakby ktoś nakazywał mi wstać. I w dzień dowiedziałam się o śmierci Adriana. Zaraz po tym śnij mi się kilka razy, a nawet śnił mi się anioł, który powiedział mi, że Adrian jest w czyśćcu i wejdzie do Nieba za kilka miesięcy. Jeszcze przed tym śnił mi się, że za wszystko żałuje itp. Kilka tygodni temu, znowu mi się przyśnił i był bardzo zadowolony, obracał się wśród wielu osób.. A teraz cisza. Myślę, że to co się stało, to nie wygląda w ten sposób, że my tracimy naszych zmarłych, to oni tracą Nas, gdy odchodzą do prawdziwego zycia. Bo tutaj na ziemi umieramy przecież, a jeśli ktoś wierzy w życie wieczne, to jeśli porównać okres żywotu, raczej ta druga opcja, życia wiecznego, wydaję się atrakcyjniejsza. I właśnie w ten sposób zaczęłam myśleć. Już nie nękają mnie sny związane z moim bratem, mam jeszcze jego myszkę do laptopa, wcześniej bałam się na nią patrzeć, teraz to już nie robi na mnie wrażenia. A odszedł zaledwie 5 miesięcy temu. 

Jeśli Ci się śnią, w tak krótkim okresie po śmierci, może potrzebują Twojego wsparcia w formie modlitwy, a nawet ofiarowania na mszę?  Może potrzebują pomocy po drugiej stronie, aby wejść do Nieba?

Ewentualnie widzą dwój stan emocjonalny, że sobie nie radzisz, więc dają Ci namiastkę ich obecności. 

Ja też tak od czasu do czasu, w moich snach Adrian pojawia się jak żywy, jakby nie umarł. I przyznam szczerzę, że to mi pomogło oswoić się z tą myślą "straty" jak to nazywają. 

Edited by karolcik97
dopiska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.