Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

witam


Recommended Posts

Witam na począku powiem kilkasłów o moim aktualnym stanie życiowym. Mam 18 lat z partnerem jestem od 4 lat. Mamy rocznego syna. Jestem szczęśliwą mamą ale nie szczęśliwa kobietą . Czuję że tkwię w takim życiu bo nie mam inneg wyboru. Chciałabym odejść od partnera ponieważ męczy mnie psychicznie nasz związek. Nie szanuje mnie ja też pewnie daję pwody do braku zaufania lecz nie do braku szacunku , Nie mówię mu pewnych rzeczy w obawie o kłótnię, Niestety nie mam osoby która może mi pomoc. Czuję się z tym wszystkim sama przez co mam wrażenie że kazda czynność wykonana przeze mnie jest bez sensu skoro i tak zawsze będzie źle. Dbam o syna lecz nie radzę sobie z resztą obwiązków sama. nie jestem w stanie się aktualnie usamodzielnić bo nie stać mnie na pierwszą ratę w żłobku i czuję się uwięziona w tym życiu. Cały czas jestem zmęczona jak mam jak t spię po kilkanaście godzin budząc się gorzej zmęczona niż wcześniej. Nie mam na nic ochoty wystarczy coś małęgo bym się rozkleiła. 

Link to comment
Share on other sites

niestety w mmoim życiu doświadczyłam wiele bólu ze strony rodziny. Byłam molestowana przez byłego ojczyma o czym do teraz wie tylko partner. Czuję że to wszstko tak bardzo zniszczyło mnie od środka i będzie się za mną ciagło do końca życia. Próbowałam to wyprzeć na przestrzeni lat jednak ból pozostaje i mam wrażenie że się powieksza na skalę wszystkich moch problemów. Czasem jestem uśmiechnięta a zaraz wybuchowa krzykliwa wręcz wredna dla wszystkich wokół

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.