Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Dlaczego facet mnie nie szanuje?


Recommended Posts

Witam was serdecznie. 

Przedstawiam wam moja sytuację życiowa, i liczę na odpowiedzi. 

Mieszkamy z partnerem 4lata, w związku jesteśmy 6lat. Mamy dwoje dzieci. Odkąd przyszły na świat, facet zmienił się. 

Na początku gdy córka 4l się urodziła było super, pomagał na początku, później po roku czasu wyprowadziliśmy się na swoje. Bo mieszkaliśmy u moich rodziców. 

Po dwóch latach zaszłam w drugą ciąże. I tu się zapala lampka. :( zaczął wyjeżdżać na ryby co weekend, zdarzało się że i w tygodniu jeździł. Zostawiał mnie sama z córką, i w ciąży. Ogólnie on jest pedantem uwielbia czystość ale do przesadnie. Też go uwielbiam, ale jak się ma dzieci to nie będzie 24h tak czysto bez okrucha. Zaczął mnie wyzywać od niedorozwojów je**'*** że jestem brudas, idiotka, że się do niczego nie nadaje. Robie wszystko, śniadanka, obiady, kolacje, sprzątam, zajmuje się dziećmi, w tygodniu pracuje na miejscu. Ale do sedna. Gdy poszłam rodzic syna do szpitala, córka została u mojej mamy wraz z partnerem. Jak wróciłam do domu po cesarce, nakazywał mi sprzątać wszystko, zamiatać, myć podłogi, schylać się, ścielić łóżko co naprawdę do lekkich rzeczy to nie należy. Zaczął wyzywać, po tygodniu pojechał na cały weekend na ryby mnie zostawił sama w domu z dziecmi, co ja byłam świeżo po cc. Karmilam w tandemie. Obu naraz. Było mi bardzo ciężko. Później zaczęły się wyjazdy z bratem do miasta na zakupy, do kumpli. W zeszłym roku zmienił się okropnie. Coraz częstsze awantury robił o nic, nie dawał kasy na życie, jak zaszłam z synem w ciążę, nie dawał mi kasy na życie. Więc zaciągałam pożyczki, po to żeby córka i ja mogli coś zjeść, kupiłam za to sporo rzeczy. Wplatalam się w totalne długi żeby spłacać jedną druga pożyczkę, i w tamtym roku zaczął co weekend wychodzić do kumpli na piwo, ja zostawałam sama standardowo, zaczął mnie gorzej poniżać, dwa razy uderzył mnie, i słucha się swoich rodziców bo to widać że co powiedza to święte, przed wakacjami nadszedł czas, że cała noc nie odzywał się, ja z rana poszłam na miasto. Spotkałam go z dwiema gówniarami o 10l od niego młodszymi, jednej dałam w mordę za to że nie potrafila napisać mi że on jest z Nimi. Mial wzięte. I po południu jechał po pijanemu stracił prawo jazdy. Wspierałam go cały czas słownie, mówiłam że go nie zostawię. A on powiedział że w niczym mu nie pomagam. Doszło do takiej sytuacji że zrobił okropna aferę mi, na drugi dzień zjawiła się opieka. I mamy ja teraz na głowie. Niby był czas że było super z 2 Msc. I teraz znowu zaczęło się. Wyzwiska, że żyje za dzieci kasę, że on mnie utrzymuje, do pracy idę od poniedziałku. Żeby zapracować i mieć swoje pieniądze, bo on mi ich nie daje. Bardzo mnie to boli, bo naprawdę robię wszystko. A on ciągle tylko " dobra zamknij ta mordę, z kim ja się związałem, żałuję że przed zajściem w ciążę mnie nie zostawił. Ogólnie okropne wyzwiska w moją stronę lecą. Co byście zrobili? Czy da się go jakoś uratować? Żeby zmienił się? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.