Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Witam serdecznie !!
Hmm.. Jak tu zacząć ciężko pisać o własnych problemach ale OK pojadę odrazy natomiast:
Jestem młodą dziewczyna od dłuższego czasu wyjechałam z Polski tak jak większość młodych ludzi za pieniędzmi. Nie całe 2 lata temu zaczeły mi się problemy przesypiania całego dnia jak i nocy do tego doszło brak apetytu lęk osób drugich uczucie ze ktoś ciągle mnie śledzi i że o mnie ktoś mówi nie miłe rzeczy do tego słyszę głosy nie zawsze one są ale SĄ.

Następnie pracowałam jako salowa w szpitalu i wracałam z pracy i nie wiedziałam gdzie iść jak się nazywam jechałam autobusem miejskim MZK aż w końcu dany autobus dojechał do pętli i kierowca do mnie ze mam wysiąść z autobusu a Ja jak bym nie rozumiała co on do mnie mówi pytał mnie z kąd jestem gdzie mieszkam czym się zajmuje a ja nic nie pamiętałam wezwał karetkę zabrali mnie na SOR w moim mieście i z tam tąd przetransportowali mnie do szpitala psychiatrycznego w opolu byłam w nim 2 miesiące powiedzieli ze mam niska wartość samej siebie i po 2 mies wyszłam wróciłam do pracy wynajęłam sobie pokój bo chciałam być nie zależna od rodziny i miałam 2 epizot tego i już wylondowalam w szpitalu w Branicach tam byłam 3-4 miesiące i wykryli mi Schizofrenie-paranoidalną wyszłam z tego szpitala zaczęłam chodzić na oddział dzienny nie daleko mojego miasta natomiast chodziłam na niego 4-miesiące i wyjechałam za Granice . Jestem już za Granica pół roku na granicy zabrali mi leki wszystko było ok jak już dojechałam nie brałam leków ani nic a od jakiś 2-tygodni zaś się zaczęło nie spanie poczucie winy a nic nie zrobiłam brak apetytu złość lek przed osobami drugimi rozmawiam wstępnie z moją Mamą nie dawno naświetliłam jej sprawę i wogóle a Mama na to dziecko sieć tam gdzie jesteś przecież masz dobrze krzywda ci się nie dzieje i wogóle. Ale w mojej pracy jaką wykonuje jest wszystko w porządku no ale od tyg jest trochę nie za ciekawie tz. miałam mies 8 h pracy a pracuje 12 h a płacone jak za 8 h nie chce się nikomu stawiać bo tak nie potrafię.

Poprosiłam swoja przyjaciółkę z Polski bym poszła do naszej wspólnej terapeutki i powiedziała mniej więcej o co chodzi by mi wypisała receptę i wykupi i te lekki  wyśle pocztą i teraz czekam na odpowiedz czy to się uda czy nie może wy mi coś doradzicie co robić pije rożne herbaty uspakajające ale one nic nie dają Proszę o szczere odpowiedzi ..

Pozdrawiam Różą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.