Jump to content

Co mi jest


Piotrek889

Recommended Posts

Mam 32 lata, pracuje za granicą.Od 9 lat jestem w związku z kobietą która mnie dwa razy zdradziła. Ale jestem z nią nadal. Jestem Dda ale to chyba nie jedyny mój problem. Moja partnerka  i jej terapeutka twierdzi że nic nie widzę, nie czuję krzywdy jaka wyrzadzili mi rodzice, że nasz związek rozpadal się przeze mnie bo wogole nie zauważam jej potrzeb. Dotarło do mnie, że ona ma rację, nie zauważam jej potrzeb ale też nie widzę swoich, od kiedy pamiętam żyje tylko po to żeby uszczęśliwić innych a ja nie potrzebuje niczego, nic nie czuje. Terapeutka mojej mojej partnerki twierdzi że mi nie da się pomóc bo jestem"betonem" i doradzila jej żeby mnie zostawiła jak najszybciej. Chciałem się dowiedzieć czy one mają rację, nie da mi się pomóc? Z tą terapeutka spotkałem się 3 razy na terapii małżeńskiej. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Czytałem artykuł który pani poleciła, słuchałem podcastow na yt. Mam w sobie 80 procent objawów dda, może więcej. Moje życie jest do niczego, nie czuję żadnej przyjemności, radości z tego co się dzieje co jest.Chcialbym to zmienić ale utkwily mi w głowie słowa terapeutki mojej partnerki. Czy ktoś z tu obecnych korzystał z terapii przez internet? Czy daje to efekty, czy może pomóc? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.