Jump to content

Rodzina a rodzice i dom


Pati2106

Recommended Posts

Witam mam mętlik w głowie i nie wiem co dalej. Jesteśmy 1.5 roku po ślubie i mamy 6 miesięczna córkę. Mojego męża rodzice często mnie osaczaja,  wchodzą bez pukania do pokoju i wszystko chcą wiedzieć. Ostatnio przez jego brak zainteresowania mną i brak zrobienia czegokolwiek z zachowaniem jego rodziców coś we mnie pękło. Napisałam list ze to koniec i pojechałam do siostry , on nawet nic nie zrobił.  Po trzech dniach nie wytrzymałam i napisałam do niego. Spotkaliśmy się obgadaliśmy sprawę i stwierdziliśmy ze postaramy się to naprawić.  Ale gdy kazalam mu wybierać czy wyprowadza się z nami czy zostaje. Odpowiedział mi ze jeżeli nie wrócę to koniec . Potem stwierdził że tak tylko powiedział. Po tygodniu wróciłam do domu. Po rozmowach stwierdziliśmy ze wszystko w sobie zmienimy i będzie dobrze. W sobotę znowu usłyszałam ze jeżeli nie wrócę tu do niego to ja zakończe ten związek. W sobotę powiedział mi ze mam mu zostawić dziecko i sobie pojechać poogarniac co musze , gdzie zawsze jeździł ze mną i mi pomagał. Cały dzień szukał sobie zajęcia. .. tak jakby chciał mi zrobić na złość. Wieczorem jego rodzice przyszli z pretensjami. Ze oni tyle się wypłakali, przyjeli mnie pod swój dach i takie tam i ze chcą wiedzieć co dalej i chcieli numery do moich bliskich. Gdy poszli to powiedziałam mężowi ze dlaczego nie stanął po mojej stronie to mi odpowiedział ze czemu sama  się nie odezwałam . Kazalam mu z nimi porozmawiać ze nie życzymy sobie zęby się wtrącali w nasze życie i sprawy. Odpowiedział mi ze on nie chce się kłócić z rodzicami . Po moich łzach powiedział ze porozmawia z nimi ale tego nie zrobił.  A mi potrafi wrzucać co robię źle ich względem.  Ja juz nie mam sił, od tygodnia jestem na tabletkach uspokajający . Nie rozumiem dlaczego to miejsce i rodzice są dla niego ważniejsze od nas . Kocham go nie chciałabym go stracić ale też nie chce być tutaj. Panuje tu okropna atmosfera . Męża nie ma bo jeździ tirem a ja tu zostałam i nie mam sił nawet wyjść z pokoju. Co ja mam robić, pomóżcie proszę! !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.