Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Jak się oduroczyć?


jasem

Recommended Posts

Próbowałem używać aplikacji randkowych, ale w ogóle mam spory problem, ponieważ nawet jeśli trafię na ciekawą i interesującą dziewczynę, jakoś ciężko mi to ruszyć. Chwilę popiszemy, nie mam motywacji, żeby ciągnąć rozmowę dłużej, spotkać się. Mam wrażenie, że wszystko sprowadza się do mojego braku doświadczenia w związkach, niedoszłej miłości/zauroczeniu w koleżance z pracy. Nie jestem też obeznany w temacie seksu i raczej się wstydzę na ten temat rozmawiać.

Dziewczyna wydaje się bardzo fajna, religijna, ułożona, wykształcona, raczej z wyglądu przeciętna/ładna. Spędzając z nią sporo czasu, wiedząc o tym, że mamy bardzo dużo wspólnych zainteresowań. Pracujemy razem prawie 2 lata. Chciałbym coś więcej, ale bałem się, że się wszystko posypie, nigdy nie byłem w związku, nie znam się na tym tak naprawdę. I chyba straciłem okazję, zapytałem ją tylko czy ma chłopaka, byłem ciągle przekonany, że ma, więc widocznie niedawno zerwała. Od tego czasu zaczęła mnie unikać, a zainteresowanie przerzuciła na kolegę (on lepiej zarabia, bardziej wygadany jest i zna temat lepiej ogólnie). Wcześniej była moją bliską koleżanką, często do mnie pisała, od miesiąca zero kontaktu, cześć - cześć. Przestałem zabiegać, pisać, porzuciłem wszelkie starania, ale dalej mam wrażenie, że nie mogę się od tego uczucia opędzić i to wraca i mnie dołuje, że nie wykorzystałem szansy, a trafiłem na dziewczynę, z którą chciałbym być.
Bez wad też ona nie jest, jest strasznie nerwowa, ale chyba przywykłem do tego. W gruncie rzeczy nie znam jej poza pracą za bardzo, jedynie dzwoniliśmy wieczorami do siebie, nie udało się spotkać, mieszkamy trochę daleko od siebie, kończymy pracę w różnych godzinach, ona nie imprezuje, ja sam też rzadko, ale nigdy nie udało się nawet zmówić po pracy nawet na zwykły spacer.
Czuje się przez to rozbity, bo myślę, że nie trafię tak drugi raz i byłem najwidoczniej w błędzie, sam się oszukałem na wizji jej osoby. W dodatku dalej ta zazdrość na co dzień, za każdym razem jak to ona pyta kolegę, a mnie ignoruje.

Czy zrobiłem jej coś? Zakochałem się?
W złej osobie, bez wzajemności, a jeszcze wyszło gorzej niż było. Jak mieć zdrowe podejście do związków?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.