Jump to content
anonimowa143

Chyba potrzebuje pomocy.

Recommended Posts

Witam. 

Potrzebuje pomocy, mam dziewiętnaście lat. Odkąd pamiętam miałam ogromne problemy z kontaktem z ludźmi,bałam się pójść do pracy. Uciekałam wręcz od tego,ponieważ bałam się że obarczy mnie natłok ludzi. Poszłam do pracy z moim chłopakiem na sezon letni. Przetrwałam tam pół roku, mimo wszystkich negatywnych myśli sądziłam,że może w końcu minął ten lęk. Myliłam się,trwa to nadal. Wszyscy podnoszą na mnie głos,że powinnam podjąć się pracy,lecz nikt nie zapyta dlaczego tak zwlekam. Wstydzę się do tego przyznać.. ale to nie wszystko,to tylko początek. 

Popadłam w błędne koło,nie potrafię znaleźć sobie zajęcia,hobby lub czegokolwiek. Moim jedynym zajęciem,które chętnie robie jest leżenie w łożku i myślenie o tym jak okropnym człowiekiem jestem i jak żałuje ze w ogole istnieje. 

Nie akceptuje sie w najmniejszym stopniu. Ubieram się tak by zakryć wszystko co możliwe. Wychodząc z domu zakładam maskę, rozmawiając z rodzicami bądź bliskimi również to robie. Nie mogę się nad niczym skoncentrować. Kiedyś często nie mialam apetytu,wręcz potrafiłam nic nie jeść,lecz teraz jakbym podczas zjedzenia chciala uciec od wszystkiego. Potrafię spędzać cale dnie w lozku,przykryta cała i płakać. Nie wiem co bym chciala robic w przyszlosci,boje sie pójść do pracy bo mam lek przed praca z ludźmi. Nie wiem co się dzieje,nie wiem co mam robić..

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

opisujesz stan mocno obniżonego nastroju oraz lęki przed kontaktem z ludźmi. Dobrze, że nie lekceważysz tych objawów i szukasz dla siebie pomocy.

Powinnaś bezwzględnie udać się na wizytę lekarza psychiatry, który oceni Twój stan i pomoże Ci ustabilizować nastrój a także zleci psychoterapię.

Pozdrawiam,

Katarzyna

  • Smuci mnie to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.