Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Może ktoś da radę to wyjaśnić..


Areksyg

Recommended Posts

Witam wszystkich..

Piszę tutaj, ponieważ mam spory problem i nie mogę sobie sam poradzić, a może poprostu zbyt wiele sobie wyobrażam itp.

Zacznę od początku.

Mam 25lat, moim problemem jest lęk przed pracą i dużym stresem z tym związanym. Nie potrafię spędzić normalnie dnia, gdy wiem, że mam na noc do pracy lub jak mam iść następnego dnia zacząć pracę. Pracowałem w kilku zawodach, głównie praca produkcyjna i w każdej odczuwałem stres. W jednej pracy pracowałem 2lata i z ciężkim sercem odszedłem, pomimo, że się stresowałem co będzie na drugi dzień w pracy itp. Następnie pracowałem rok w innym zakładzie produkcyjnym, w którym mało płacili i odszedłem stamtąd, lecz tam nie kiedy też odczuwałem silny stres i nerwy. Do dziś żałuję odejścia. Teraz zaczynam pracę w innym zakladzie, ale nie czuję się tam komfortowo, odczuwam taki silny stres, który sprawia, że leżałbym tylko w łóżku i spał, nie chce mi się nigdzie wychodzić, czekam tylko by iść do pracy, zrobić swoje i wrócić bo wtedy czuję ulgę przez chwilę.

Moim marzeniem jest bycie kierowca innych kategorii niż B. Boję się, że gdy spełnie marzenie, będzie ta sama sytuacja co do tej pory i poczuje brak sensu istnienia... 

Nie wiem co mam robić, czy ja tak wyolbrzymiam, a może mam jakieś zaburzenia.. Proszę o pomoc, czy są na to jakieś leki. 

Pisząc to, czekam właśnie na to by iść za niedługo do pracy bo serce bije mi niesamowicie szybko, czuje okropny lęk i to co wcześniej robiłem i lubiłem nie robię ponieważ straciłem chęci na cokolwiek. Teraz byn tylko leżał, zamknął oczy i spał.. 

Dodam, że w pracy osoby sa miłe, ale dużo lepiej dogadywałem się w poprzedniej pracy. Mam chęci się zwolnić i spełnić marzenia ale do tego są potrzebne pieniądze na rozwój.. I ciągle ten strach, że moje marzenie okaże się wielką klapą, bo będę odczuwać ten ciężki lęk. 

Dużo wypisałem, mam nadzieję, że ktoś pomoże i doradzi. Chętnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.