Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Samotność , nierozgarnięcie


Emilka

Recommended Posts

Jestem 23 letnia dziewczyna . Od mniej więcej trzech miesięcy czuję się osamotniona , mam wrażenie jakby każdy był przeciwko mnie , wszystko gubię , kładąc coś po 5minutach nie wiem gdzie to jest , stresuje się wszystkim i denerwuje . Płacze bez powodu i na okrągło chodzę smutna , ciężko mi się uśmiechać , nie mam ochoty wstawać z łóżka , chodzić do pracy , najchętniej siedziałabym cały czas sama , a gdy do tego dochodzi wszystkie emocje się nasilają , nie wiem co ze sobą robić . 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj Emilko. Niestety ja mam dokładnie tak samo od trzech miesięcy (poczucie totalnej beznadziei, wewnętrzna pustka, nerwość, ciągły płacz i brak jakichkolwiek chęci do życia). Nie mam już siły na nic, straciłam całkowicie chęci do życia, ale pomimo to spróbowałam niedawno zapisać się na terapię do psychologa. Nie wiem czy ona cokolwiek pomoże. Moim największym problemem jest niestety samotność. Jestem już kobietą po 30-tce i czuję coraz bardziej, że przegrałam życie. Brak kochającego partnera, z którym mogłabym być szczęśliwa i założyć rodzinę. Aż zastanawiam się, co jest ze mną nie tak, że żaden mężczyzna nie chce pokochać mnie? Wokół wszyscy znajomi, koleżanki w związkach, zaręczone albo po ślubie, mają już dzieci. W towarzystwie uchodzę za wesołą, miłą i szczerą osobę, ale i tak dokucza mi bardzo boleśnie brak ukochanej osoby, z którą mogłabym dzielić swoje życie. Aż zaczęłam zazdrościć swoim koleżankom, że im udało się znaleźć kogoś.Zastanawiam się już na przykładzie bardzo bliskiej koleżanki, jak to jest, że jej obecny facet, którego mówiąc delikatnie nie traktuje dobrze (krzyki, wyzwiska) wciąż chce z nią być i w dodatku zamierza oświadczyć się jej,a ja choć tak bardzo pragnę tej miłości to jestem sama. Co prawda kilka miesięcy temu poznałam interesującego mężczyznę, wydaje mi się, że naprawdę dobrze dogadujemy się ze sobą, ale przypadkowo dowiedziałam się (nie od niego), że on kogoś już ma. I taki mój pech. Już nawet rodzina zaczęła nabijać się ze mnie. Jeżeli możesz to szukaj pomocy. Trzymam za ciebie mocno kciuki. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.