Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Załamanie


Kalina

Recommended Posts

Jestem studentką. Mam 22 lata. Mój problem pojawił się prawdopodobnie pół roku temu. Myślę, że wiele zmieniło się w moim życiu, gdy zerwałam ze swoim chłopakiem. To był trudny związek, często się kłóciliśmy, a mój ówczesny chłopak chyba nie do końca mnie akceptował, krytykowal mnie za to że nie piję alkoholu, że zbyt poważnie myślę o przyszłości. Zerwałam  z nim gdy zapomniał o naszej pierwszej rocznicy, tłumacząc to brakiem czasu. Co prawda później próbował się ze mną kontaktować i być może wróciłabym do niego, ale spotkał się z chłopakiem, który powiedział mu o mnie wiele kłamstw, a on tak po prostu w nie uwierzył... po tym wszystkim napisał mi "Teraz nie napiszę Ci żegnaj, ale spi.....j" 

Wtedy postanowiłam, że nigdy do niego wrócę. I tak w tym trwałam. W międzyczasie poznałam chłopaka, który był jego przeciwieństwem, ale po jakimś czasie uznałam że to nie to. Pogubiłam się w tym wszystkim na tyle, że doszło do tego że zaczęłam powoli myśleć nad tym by wrócić do poprzedniego chłopaka i przestać myśleć o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.