Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Ciągły ból


Adamus

Recommended Posts

Witam. Jestem Paulina, mam 28 lat, jestem fizjoterapeutką. Sama pomagam ludziom, a jakos mi nie ma kto pomoc. Od jakis dwoch lat ciagle cos mi dolega. Problemy z zebami, gdzie zaden lekarz nie potrafi mi pomoc. Kamienie w nerkach. Ból i dretwienie rąk(po jakims czasie okazalo sie, ze to dyskopatia w odc C. Kregoslupa). Nawracajace zapalenie pecherza, to ból kolana, to barku, to kregoslupa, doslownie ciagle coś. Kazdy w domu ma mnie dość bo ciągle narzekam, bo niby wmawiam sobie choroby. A mi naprawdę ciagle cos dolega. Nie pomagaja mi juz zadne tabletki, ani antybiotyki na szereg moich dolegliwosci, ani nawet na ból zębów silne tabletki przeciwbólowe. W pracy coraz gorzej mi sie pracuje. Nie daje rady z tym ciaglym bólem, przez to chodze ciągle zła, smutna. Proszę o jakąś poradę jak mam sobie z tym poradzić. 

Link to comment
Share on other sites

Witam, 

Myślę, że nie potrzebuje iść do poradni leczenia bólu. Nie jest tak, że codziennie coś mi się dzieje, tylko szereg różnych chorób i dolegliwości nakłada się na siebie w tak naprawdę krótkim okresie czasu.

Nic szczególnego też się w sumie nie wydarzyło, może poza tym, ze skonczyl sie mój 8 letni związek, co miało miejsce jakies 2.5 roku temu. Później zaczął się nastepny. W tej chwili jestem na etapie planowania ślubu i naprawdę jestem szczesliwa, tylko wykanczają mnie te choroby. 

Bardzo dziękuję za odpowiedź 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.