Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Toksyczny związek


gripex

Recommended Posts

Cześć. Na początek powiem że jestem gejem o którym nikt nie wie i tak samo o moim partnerze z którym jest od roku. To że się ukrywamy jest już dużym dla nas problemem w byciu w związku i normalny funkcjonowaniu jak w związku hetero ale nie o tym chce pisać. Żeby poznać mój problem opisze wam sytuację od początku. Poznaliśmy się rok temu we wrześniu, i wszystko wskazywało na to że tak samo jak mi jest dobrze jemu ze mną. Zakochałem się w nim i wyznałem mu miłość. Wszystko było dobrze jak to usłyszał. Wyjechał z rodziną na wakacje, mieliśmy cały czas kontakt ze sobą. Ale od czasu kiedy wrócił z kontaktu smsowego przerzuciliśmy się na messenger gdzie zauważył jak potrafi być dostępny i mi nie odpisywać. Albo odczytywać i odzywać się po 2h. Bardzo mnie to bolało że mnie tak olewa. Zacząłem go traktować podobnie to się wystraszył i się trochę zmienił. Ale któregoś wieczora szukaliśmy coś razem w internecie i będąc na jego tablecie wszedłem na jego instagram gdzie widziałem jak piszę z jakimś chłopakiem i wzajemnie flirtują i wymieniają się zdjęciami. Powiedziałem mu o tym. Byłem załamany. Widział to. Przeprosił mnie i obiecał że więcej tego nie zrobił. Wybaczyłem mu. Ale w głowie miałem cały czas to czy jak widzę go dostępnego to czy z kimś nie pisze. Przeglądałem mu chociaż nie powinienem telefon i nie było nic co mogło zburzyć moje ponownie zbudowane zaufanie do niego. I teraz do celu. Był ostatnio na weselu. I jak z niego wrócił to zauważyłem że coś za dużo siedzi na telefonie i bierze go nawet do łazienki a jak razem leżymy w łóżku to nie odczytywał wiadomości gdzie wcześniej tak robił. Zajrzałem mu do tabletu. I byłem lekko przerażony tym co zobaczyłem. Pisał z jakimś chłopakiem poznanym na weselu. Ogólnie nie było tam nic złego co by się sprowadzało do zdrady, ale zastanawiało mnie to czemu on wymienia z nim tak dużo wiadomości. Jest to chłopak z ich ekipy także też dziwne żeby ryzykował tym żeby ktoś się o nim dowiedział. Wiadomości nie sprowadzały się do tego jak wcześniej czyli podrywu ale bardzo dużo wymieniają się ze sobą informacjami na temat tego jak przebiega ich dzień, co robią, czym się w życiu zajmują co jest bardzo dziwne dla mnie. Powiedziałem mu o tym to prawie się rozstaliśmy bo wkurzył się że naruszyłem jego prywatność. Wiem o tym że przegiąłem ale sami rozumiecie czemu tak zrobiłem. Po rozmowie , ostrej sprzeczki, widzę że on jest cały czas dostępny na instagramie. Czyli cały czas ze sobą piszą bo on twierdzi że nie ma nic w tym złego bo nic złego w rozmowach z heterykiem nie ma. Że to jest tylko jego kumpel. Także ja nie wiem czy ja już popadam w paranoje i czy rzeczywiście rozmowa pomiędzy dwoma heterykami dopiero co poznanymi trwa już ponad tydzień i piszą ze sobą od rana do wieczora. Proszę o pomoc

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cóż szukaj raczej pomocy na forum dla ludzi homoseksualnych, tu raczej nikt Ci nie pomoże. Musisz sobie uświadomić że tacy jak Ty to znaczna mniejszość, w przeciwnym razie ludzie już dawno by wymarli z przyczyn naturalnych. Tu na tym forum związki skomplikowane to męsko-damskie, ponieważ tu zawsze są sprzeczki inny poglądy itp. Mało kto  zna środowisko gejów więc nie spodziewaj się odpowiedzi na pytania, chyba że ktoś zna system myślenia i co czują ludzie homoseksualni. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.