Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Utrata


Misia51

Recommended Posts

Rok temu spotkało mnie coś bardzo przykrego. Poroniłam dziecko w pierwszych 2 tygodniach  o którym nawet nie wiedziałam. Bardzo przeżyłam to ponieważ od bardzo dawna pragnę zostać matką. W dniu dzisiejszym nie mogę sobie poradzić. Obwiniam się o to. Nie chce mi się  schodzić z łóżka rano. Cały czas chodzę przygnębiona, kłócę się z obecnym partnerem (nic nie wie o poronieniu). Proszę o pomoc lub chociaż doradzanie jak mogę sobie zacząć z tym radzić. Nadal pragnę dziecka bardziej niż czego kolwiek 😢

Link to comment
Share on other sites

Hej,

nie jestem ekspertką, ale co mogę poradzić bazując na własnym doświadczeniu, to że nie można w sobie trzymać dołujących, przykrych, ciągnących nas w dół doświadczeń/ emocji. Czy komukolwiek o tym komuś powiedziałaś? Za obwinianiem siebie idzie złość i nerwowość, które mogą bardzo negatywnie odbić się na Twoim zwiazku, bo w pewnym momencie partner będzie miał już dość wiecznych pretensji, których nie wie co jest powodem. 

Twój partner powinien być tą osobą, w której masz oparcie i możesz zaufać. Myślę, że jeśli jest naprawdę odpowiednim mężczyzną to wysłucha i okaże wsparcie, którego potrzebujesz. Razem dacie radę. Nie bój się mówić o uczuciach, a zwłaszcza z ukochaną osobą.

Trzymam kciuki :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.