Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Nie potrafię zapomnieć


Aleksandra1w

Recommended Posts

Witam. Jestem kobietą w klasie maturalnej. Zawsze chciałam żeby mój pierwszy raz był też pierwszym razem dla drugiej osoby. Poznałam chłopaka który mocno mnie wspiera, kocha i jestem pewna że jest tym jedynym (jesteśmy razem 2 lata) . Ale niestety przede mną był w związku i raz próbowali to robić. Na jednym razie się skończyło ale nie mogę o tym zapomnieć. Cały czas o tym myśle wyobrażam sobie to i powoduje to u mnie fizyczny ból przez co czasami ciezko mi brać oddech. Jak sobie z tym poradzic ? 

Link to comment
Share on other sites

Hej 

Rozumiem że jest to przykre, ale naprawde to nie koniec świata. Tylko próbowali, do niczego nie doszło. Nie ma co sie zamartwiać i stresować ;) Wiem co czujesz, miałam podobnie ale popatrz na to z innej strony. Wtedy Cie nawet nie znał, poza tym to było dawno temu, z tego co piszesz wynika że chłopak Cie bardzo mocno kocha, więc na pewno nawet nie pamięta o tamtej i jesteś tą jedyną, nie myśl o tym bo narobisz sobie tylko zbędnych problemów. Żyj tym co tu i teraz, o jego wcześniejszym zyciu nie myśl bo oszalejesz. Wiem co mowie, też nie miałam nikogo przed swoim pierwszym chłopakiem, zakochałam sie w chłopaku który miał kilka partnerek przede mną, i też mi było ciężko. Ale po co rozpamietywać coś co było przed naszym poznaniem, to nie jest dobre dla związku. I docen to że tylko probowali, zawsze mógł zmieniać kobiety jak rękawiczki. 

Przede wszystkim staraj sie o tym bie myśleć, a jak już przyjdą te myśli do głowy, szybko a nawet na siłe zaczynaj myśleć o czymś innym, byle czym ale nie o tym. Mi to pomaga żeby nie rozdrapywac starych bardzo bolących ran. Powodzenia 😏

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.