Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Potrzebuje pomocy


Axior

Recommended Posts

Jestem mężczyzną i mam 27 lat, Przez jakiś czas pracowałem u pewnego pracodawcy, Niestety się skonfliktowałem bo zamiast dać umowę kombinował jak mógł i był pieniaczem, Ale do sedna miałem początki objawy nerwicy,czyli drętwienie palców, Ostatnio jestem nadal bezrobotny i utrzymuje się z prac dorywczych, Popadłem w marazm i lenistwo, Bo nie chce znów przechodzić kolejnego pracodawcy pieniacza, Jeszcze dodatkowo pokłóciłem się z członkiem rodziny, Potrzebuje pomocy, rozkleiłem się i zastanawiam się nad szukaniem pomocy u psychologa ale jako osoba bezrobotna nie mam ubezpieczenia, Więc wie ktoś gdzie mogę uzyskać darmową pomoc psychologiczną. Miałem też kilkakrotnie myśli samobójcze w gorszych momentach po nieudanych rozmowach o pracę.

Edited by Axior
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć, na twoim miejscu poszukałabym w twojej okolicy odpłatnej terapii grupowej, spotkań ludzi z problemami, o ile jesteś wierzący możesz spróbować w swojej parafii, możesz też poszukać owych grup na FB lub zapytać w stowarzyszeniach charytatywnych zrzeszających ludzi doświadczających np. przemocy, dda, ddd, działających w twojej okolicy. Wiem, że twój problem może być z grubsza inny, ale na pewno znajdziesz tam ludzi którzy by cię wysłuchali. Trzymam za ciebie kciuki i ciepło pozdrawiam ;) pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.