Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Szukam pomocy


Natalczii
 Share

Recommended Posts

Witam! Nazywam się Natalia. Mam 18 lat. Zacznę może od początku.. W życiu łatwo nie miałam.. mój tata pił, zdradzał mamę, później rozwód rodziców, walka kto gdzie ma mieszkać... Miałam 13 lat .. Nie miałam przyjaciół .. weszłam na Internet . Trafiłam do grupy mężczyzn gdzie mogłam się wypłakać z rodzinnych problemów .. oni mnie słuchali do pewnego momentu.. później kazali mi się rozebrać.. oczywiście nagrali to później i szantazowali .. sprawa w sądzie..

cyberprzemoc..  następnie imprezy w wieku 14 lat. Pierwsze piwo dużą impreza.. 3 przyjaciółki uciekły widząc że facet się do mnie odbierał . Nie trudno się domyśleć że później wykorzystał mnie . Jemu nic nie zrobili a ja dostałam kuratora za picie piwa. 2 próby samobójcze..

wymieniać można by tego dużo . Nie miałam w życiu łatwo Ale nigdy wcześniej nie miałam takiego doła jak teraz. Teraz ciągle leżę i płacze. Chodzę do 2 technikum, pracuje.. nie radzę sobie w szkole.. nie uczę .. staram się uczyć ale gdy siadam do książek odrazu usypiam.. Nawet jak to nie są lekcje tylko gazeta.. chwilę czytam i usypiam.. Mam bardzo niską samoocenę .. Nie nawidze siebie. Uważam że jestem za gruba bardzo się tego wstydzę. Nie umiem tego zwalczyć. Mam napady że wchodzę do kuchni i zjadam wszystko. Mam chłopaka z którym jestem 3 lata.. jest dla mnie bardzo dobry a ja odpycham go.. Ciągle robię mu na złość.. sprawiam mu wiele przykrości tak jak i moim najbliższym.. często się na nich wyzywam.. krzyczę .. Trudno nawiązuje nowe znajomości.. bardzo się wstydzę siebie.. tego że nic nie umiem .. że nic mi nie wychodzi.. śpię i jem tylko. Nie mam żadnych pasji, nic mnie nie interesuje. Leżę tylko, patrzę w sufit i płacze. Pomóżcie mi proszę !

Link to comment
Share on other sites

@Natalczii. Bardzo dziękuję Pani za zaufanie. Ma Pani za sobą bardzo trudne przeżycia, które niewątpliwie wpływają na to jak Pani siebie postrzega. Sugeruję aby zgłosiła się Pani do psychiatry, który może przepisać Pani leki stabilizujące obecny Pani nastrój. Jednocześnie proponuję konsultacje z psychologiem/psychodietetykiem, która będzie Panią wspierać w pracy nad podniesieniem Pani samooceny i akceptacją siebie oraz zmianą nawyków żywieniowych. Takie konsultacje są możliwe również poprzez naszą platformę. Pozdrawiam, Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.