Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Ta druga..


Ta Druga

Recommended Posts

Od dawna borykam się z bardzo trudną sprawą...

Od ponad pięciu lat spotykam się z facetem w ramach 'układu łóżkowego'... historia jest dość zawiła i oczywiście wystąpiło w naszej relacji kilka przerw (głownie w wyniku moich decyzji), aczkolwiek na dłuższą metę prędzej czy później znowu pękam, ulegam jego staraniom i historia się powtarza..

Od niecałych dwóch lat mój..  właśnie jak go nazwać? Kochanek? Jest w 'związku' (cudzysłów z racji tego, że jest to związek na odległość, ona żyje w innym kraju). Gdy sie dowiedzialam o tym zerwałam ponownie  relację, jednak po ok. 6mcach jego nachodzenia i 'starań' znowu zaczęliśmy się spotykać. Oczywiście czuje się z tym strasznie, ale jednocześnie nie umiem się od niego uwolnić. 

Za niecałe dwa miesiące mój 'kochanek' bierze ślub... a ja borykam się czy powiedzieć jego wybrance za jaką szuję wychodzi, czy poprostu odpuścić. Nie chodzi tu o zazdrość ani chęć by uprzykrzyć mu życie. Poprostu gdybym byla na jej miejscu chciałabym się dowiedzieć choćby dzień przed ślubem.. 

Z drugiej strony nie chce zniszczyć jej życia, pochodzi ona z tradycyjnej muzułmańskiej rodziny, gdzie taka sytuacja jest niebywałą hańbą...

A może właśnie nie mówiąc zniszczę jej życie?

 

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że nic nie mówiąc zniszczysz jej życie. Człowiek z takim stosunkiem do kobiet nie zmieni się ot tak. Nie ty byłaś pierwsza na jego prawdopodobnej "liście" i nie ty byłaś/będziesz ostatnia. Powinnaś jej o tym powiedzieć i postarać się żeby to wydarzenie zmieniło też coś w tobie. Żebyś zrozumiała, że twoja relacja z nim poza aspektem seksualnym nie daje ci nic. Jest to relacja pusta, która cię niszczy i dla własnego dobra powinnaś zapomnieć o tym padalcu, a wcześniej z moralnego obowiązku nie dopuścić żeby najprawdopodobniej zniszczył jakiejś kobiecie życie ciągłymi zdradami, które co więcej niż pewne będą miały miejsce.

 

  • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.