Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Dziwne objawy


justine92

Recommended Posts

Witam. Mam dość dziwne dolegliwości.  Od pół roku około mam uciski glowy,  lub rozpieranie, szczekosciski..  trudności z połykaniem śliny. Ostatnio mam wiele nerwów związanych z codziennym życiem. Czasem mam przyspieszone bicie serca.  Nie wiem czy to nerwica i jakieś objawy somatyczne czy może coś poważniejszego. Czy miał ktoś może coś podobnego?  Jeśli to nerwica to jak walczyć z tymi objawami...  stomatolog i laryngolog wykluczyli jakieś choroby. Na początku podejrzewano ze ząb mądrości który był z pruchnica powodował dolegliwości.  Jednak po usunięciu wciąż jest to samo. Nie wiem już co to może być. Nie chce juz się z tym męczyć.  Czuje zmęczenie tymi uciskami. 

Link to comment
Share on other sites

@justine92

objawy które opisujesz mogą mieć podłoże w psychice, jednak aby to sprawdzić, specjalista musi przeprowadzić z Tobą dokładny wywiad. Na podstawie tego opisu trudno taką diagnozę postawić. Nie mamy też informacji o tym, co w Twoim życiu się dzieje i kiedy pojawiły się te objawy w związku z sytuacją życiową. Warto umówić się na rozmowę z psychologiem, który zada Ci pytania o te objawy i na ich podstawie będzie mógł ustalić dalszą pracę.

Pozdrawiam serdecznie

Mirela Batog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.