Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

oliwia11

Zaburzenie nastroju

Recommended Posts

Witam, jestem kobietą, mam 19 lat. Od około 4 miesięcy odczuwam przygnębienie, smutek i bezsens. Rzeczy które robiłam do tej pory przestały mnie cieszyć. Straciłam chęci na wykonywanie czegokolwiek. Zauważam że to wszystko się pogarsza, jest ze mną coraz gorzej, tracę chęci do życia mimo ze mam wszystko co potrzeba do szczęścia. Czy to depresja? Jak mogę sobie z tym poradzić? Co mogę zrobić?

Link to comment
Share on other sites

@oliwia11  potwierdzam to co napisał @Carlos24 a konkretnie udaj się do lekarza endokrynologa na badanie hormonów tarczycy. Niedoczynność tarczycy może wywołać objawy o jakich piszesz. Jeśli okaże się, że z tarczycą wszystko w porządku, a objawy nie miną i będą się nasilać możesz zgłosić się na wizytę do lekarza psychiatry.

Mało napisałaś o sobie ale zastanów się też czy mimo wszystko, że piszesz, że masz wszystko potrzebne do szczęścia jest coś w Twoim życiu czym się martwisz lub jest dla Ciebie trudne co mogłoby spowodować obniżenie nastroju. O tym możesz porozmawiać z psychologiem.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.