Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Czy to nadal ma sens?


Recommended Posts

Witam. Jestem Piotrek, lat 25. Mieszkam w UK od 5 lat. Od 7 lat pisze z moją przyjaciółką. Dopiero wczoraj pierwszy raz sie spotkaliśmy, gdyż specjalnie dla niej przyleciałem na tygodniowy urlop. Główny problem trwa już od ponad tygodnia. Więc czuje że ją kocham. Ona na początku też to stwierdziła, pisząc że wiedziała że kiedyś będe jej, że kocha. Więc postanowiłem, że zrobie niespodziankę i przylece. Na początku sie ucieszyła, lecz potem jej zachowanie uległo zmianie. Przestała być czuła, często sie droczy jak to mówi w żartach. Gdy sie jej spytałem czy dałaby mi szanse, stwierdziła że nie wie czego chce, z jednej strony nie chce mnie ranić, z drugiej nie chce robić nadzieji. Czy to ja sie za bardzo staram? Czy to poprostu miłość już tylko w jedną stronę? Staram sie o tym nie myśleć, jeżdżąc na rowerze, biegając, ale gdy przychodził wieczór, myśli same wracają. Czy można coś z tym zrobić? Przez to wszystko nie moge jeść, na niczym skupić, ciągle jestem zdołowany. Dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Udało mi sie namówić ją na rozmowe. Opowiedziała mi o byłych związkach, że zdradziła swojego byłego tylko z jednym chłopakiem. Wytłumaczyła że nie chce mnie zranić, jeśli doszłoby do zrady. Że chce abyśmy byli przyjaciółmi, mimo wszystko co było wcześniej. Naprawde sam nie wiem, jak to odbierać. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.