Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Muszę to wyrzucić z siebie


Magdape
 Share

Recommended Posts

Musze wyrzucic z siebie straszna historię.

Byłam w ciąży, lekarz zapytał, czy chce urodzić chore dziecko, bo zapomniałam o ust.  W ciąży miałam problemy z pamięcią, napady duszności w małych pomieszczeniach, zapomniałam zdrowo jeść, zachorowała na ciężką grypę w 3 miesiącu i chorowalam 2 tyg, nie zadzwoniłam do lekarza, nie brała  leków, myslalam ze w coazy chorobe tezeba przeczekac bez lekow. Tak mowily fora, byłam sama w wynajmowany mieszkaniu, nikt sie mna nie przejmowal, z wykatkiem matki dostarczajacej mi duze dawki stresu w zwiazku z firma. 

Urodziłam chłopczyka. 10 punktów. Po 3 mięs jego głową urosła do wartosci granicznych, powyżej których jest wodoglowie. Usg wykazali powiększenie 3 komor, ale stabilne, komory nie poszerzaja sie.

 Późno zaczął chodzić, ale w normie. Dziś ma 3 lata, bardzo duża głowę, mam wrażenie ciągle, że wolniej się rozwija id rówieśników, mam w głowie ciągle wrażenie, że coś jest nie tak, że robi rzeczy później...wszystko później...że jest bardzo nieporadny. W przedszkolu słowa trenera o tym, że jest superaportowce (wspolczucie) uświadamiają mi,że... że ...

Gdy Był niemoelakoem spadl podczas snu z naszego lozka. Wstrzasnienie. Gdy miał dwa lata, jechałam z nim na rowerze, gdy się wyCwywalilapowazne wstrząśnie  mimo kasku. Gdy opiekowała się nim babcia, spadła schodów, zszyte czoło.

Czuje ciągle krzyk w głowie, krzyk pełen bólu, od otwarcia oczu rano do zamknięcia wieczorem, dzień po dniu, miesiac po miesiącu, rok po roku.

Mam 2 bratowe z dziećmi w tym samym wieku, gdy jedna powiedziala- o, on ma głowę 3x3jxak mona corka albo jego ciemiaczko dalej pulsuje....(zby wypukle, nie powinno) lub gdy druga mowila co jej 4 mies mlodsza corka potrafi, a moj syn nie... to nie jest tak, ze jest jakas granica bolu, nie ma granicy bolu, bol moze rozrywac kazdeho od srodka, moze oslepiac, ze nie chce sie zyc. 

To moja wina....cokolwiek napiszcie, sprawdziłam na zawsze własne dziecko i już nic tego nie zmieni.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.