Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Lęk przed byciem na granicy szalenstwa


twistedqueen
 Share

Recommended Posts

Jestem już na 3 psychoterapii. Pierwsza terapeutka musiała odejść na urlop macierzyński. Gdy trafiłam do drugiej zaczęłam grać z nią w jakieś gierki i popadlam w brak decyzyjnosci i zaczęłam czuć się jakbym miała zwariować, jakbym była już na granicy szaleństwa. Z moja obecna terapeutka próbuje przerobić  poprzednie sprawy, ale czuje ogromny lęk i przenoszę na nią niepewność, choć uważam ją za profesjonalistke i osobę, która moglaby mi pomóc. Mam w gardle ogromna gule i już nie wiem, co mam myśleć na ten temat. Zastanawiam się czy zostać czy spróbować z terapią grupową.

Link to comment
Share on other sites

Dzień  dobry, w tym problem, że już to zrobiłam. Doszłysmy z terapeutka do wniosku, że mój lęk jest gdzieś na granicy realności, co mnie przerazilo. Szukam osoby, która przeżyła coś podobnego i której będę w stanie zaufać, bo to zaczęło mnie przerastac, mimo wsparcia męża i koleżanek czuje się samotna . Nie śpię w nocy, trzęse się, mam natrętne myśli na temat terapii i choroby, czasami myślę że lepiej byłoby już nie żyć, choć nie mam myśli samobójczych. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.