Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Mąż przegląda serwisy randkowe


Recommended Posts

Cytat

Witam. Mam problem ponieważ ostatnio odkryłam ze Maz przegląda portale na których szuka przygodnego sexu. Zastanawiam się czy powiedzieć mu ze wiem o tym czy zatrzymac to dla siebie jeszcze nie zdradził ale boję się ze to zrobi a mamy 3 miesięczne dziecko.

Szanowna Pani,

Trudno powiedzieć, czy partner zagląda na te strony jedynie z ciekawości czy rzeczywiście planuje nawiązanie z kimś kontaktu.

Jeśli chodzi o to, czy powiedzieć o tym, czy zachować temat dla siebie, oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Jeśli Pani powie otwarcie, że wie, to wyjdzie na jaw, iż inwigiluje poczynania partnera w internecie, co może zostać odebrane jako co najmniej podejrzliwość, a w najgorszym razie wręcz nielojalności. Jeśli Pani nic nie powie, będzie Pani dalej trwać w niepewności, być może rozważać bez końca przeróżne scenariusze i zadręczać się tym. Prawdopodobnie będzie to Panią gryzło i powodowało napięcie. Przy podejmowaniu tego typu decyzji ma Pani trudny orzech do zgryzienia i trzeba wybrać mniejsze zło – nie jestem na Pani miejscu, nie wiem jak wygląda Państwa relacja i zwyczajny styl komunikacji, więc ciężko coś doradzić. Warto zrobić bilans zysków oraz strat i na a jego podstawie zdecydować. Jeśliby zdecydowała się Pani zapytać, to pewnie warto przygotować się na pytania odnośnie tego, czemu Pani sprawdza historię przeglądania partnera i mieć dobre uzasadnienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.