Skocz do zawartości

Moja dziewczyna nabroiłbym do mnie że nie spędzam z nią każdej wolnej chwili


Polecane posty

Moja dziewczyna z którą już jestem 3 lata robi mi problemy o to że nie spędzam z nią całego czasu jaki mam bądź całego wolnego czasu i potem jak nie przyjadę do niej wtedy gdy mam czas wolny to się obraża tak dosyć mocno , ostatnio jak była rozmowa o basenie , to powiedziałem jej że nie umiem pływać bo się boję i ona się mnie spytała „czyli jesteś pizdą?”

pomozcie jak temu zaradzić bo zrywać nie bede bo ja zbyt mocno kocham

tylko jej tak odwala jak mnie przy niej nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy dziewczyna robi te problemy? Gdy się obraża, to przy okazji wyjaśnia dlaczego się obraża, mówi o co jej chodzi? Tak bardzo Cię kocha, że nie może bez Ciebie wytrzymać? Gdyby tak było, nie chciałaby psuć ci krwi robiąc te niepotrzebne awantury. I wyzywać Cię od żeńskich narządów płciowych też nie powinna.. Coś tu nie gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.