Jump to content

Jestem wciąż zazdrosna o byłego chłopaka i martwię się o niego.


Recommended Posts

Od początku napiszę, że nasza relacja nie jest/była zdrowa (zarówno z mojej strony jak i jego). Co chwilę zrywaliśmy i do siebie wracaliśmy - aktualnie już od ponad roku nie jesteśmy razem. W zeszłym roku mieliśmy ze sobą kontakt, mniej więcej lipiec-wrzesień - na początku września zerwałam z nim kontakt bo męczyło mnie to psychicznie i nie byłam w stanie mu zaufać i w dodatku byłam zazdrosna o jego byłą "koleżankę" - ponieważ wspominał, że był w niej zauroczony i mimo to wciąż mieli ze sobą kontakt. 

Pod koniec lutego znowu odnowiliśmy ze sobą kontakt, ale teraz już nie robimy sobie nadziei że się zejdziemy, bo ja przeprowadziłam się na drugi koniec polski i ciężko mi wyobrazić taką relacje na odległość. Niestety problemem jest to, że wróciło do mnie coś i znowu jestem zazdrosna o jego koleżanki z pracy i nie tylko z pracy. Wczoraj też była nie zafajna sytuacja z mojej strony, bo praktycznie cały dzień nic nie odpisywał i martwiłam się, że znowu poszedł sobie poćpać lub napić się... 

Nie wiem jak dalej, próbowałam normalnie z nim wyjaśnić że chciałabym ograniczyć z nim kontakt bo znowu mi odwala a on nie potrafi tego zrozumieć i wstawia jakieś cytaty na relacje (skierowane do mnie - zawsze tak robił, gdy się pokłóciliśmy)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.