Jump to content

Śmierć przyjaciela


Recommended Posts

Cześć, jestem 30 letnim facetem, od 2,5 roku z moją narzeczoną mieliśmy królika imieniem stasiu, dużo wyjeżdżam służbowo, i pamiętam że zgodziłem się na niego kiedy byłem służbowo na wyjeździe,z tylko tego względu że kobieta została sama w domu,żeby miała się kims zająć(nie mamy dzieci), i wtedy 2 lata temu wzięła stasia z adopcji,malutkiego króliczka jeszcze, byłem bardzo niechętny go poznać, ciężko było mi go zaakceptować jako nowego członka naszej rodziny, i tak mijał czas, dużo kłótni w związku, wyprowadzka z królikiem, w końcu zaczęło nam się super układać,kupiłem mieszkanie,w tym roku się oświadczyłem, stasiu zyskał swój własny pokój w nowym mieszkaniu,zżyłem się z nim jak z nikim, było mi smutno że jest dam i wzięliśmy z adopcji króliczki dla niego,zakochali się w sobie od razu,nierozłączna para,było wszytko dobrze,wczoraj odszedł mój przyjaciel od nas,źle się czuł,był u weterynarza,później było dobrze,na drugi dzień pojechał na kontrolę i przyjechał do domu,i widziałem że jest z nim źle,nie jadł,był osowiały, moja narzeczona była w pracy do 21 ja wolne miałem,cały dzień siedziałem w domu i nie zareagowałem,dopiero przed 21 zabrałem go i pojechałem do szpitala dla zwierzat,moja kobieta dojechała, dostał leki na wypróżnienie i wróciliśmy do domu, w domu otworzyłem transporter i zobaczyłem jak stasiu umiera, pobiegliśmy do auta i szybko do kliniki, niestety stasiu umarł mi po drodze na kolanach, tego samego dnia zakopaliśmy go przy rodzinnym domku, starałem się nie dawać upustu emocją,mam niebezpieczny zawód, gdzie trzeba mieć stalowe nerwy i pokazywać odporność psychiczną, dzisiaj moja kobieta pojechała do pracy na 13, a ja siedzę w domu i płacze jak dziecko cały dzień,nic w życiu mnie tak nie złamało psyczicznie jak śmierć stasia,w tym wieku mało faceta może zranić,ale ostoja w moim puchatym przyjacielu dała mi ro czego noe miałem nigdy,przyjaźń i miłosc zwierzecia nie mogę sobie wybaczyć że nie zareagowałem wcześniej, że zlekceważyłem objawy mojego przyjaciela,że go zawiodłem,nie wiem co mam że sobą zrobić,pół dnia spędziłem z naszą króliczką ellie,która już pewnie wie że stasiu noe wróci,że będzie sama,nie radzę sobie dzisiaj,dlatego tutaj piszę, mam 30 lat, a płacze jak dziecko,stasiu byłeś moim najlepszym przyjacielem,bardzo teskinie :( musiałem gdzieś się wyżalić 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.