Jump to content

Recommended Posts

Głupi temat i prawdopodobnie troll, ale chciałbym się tym podzielić.

 

Pod filmikami "tvn series" często pojawia się jedna dziwna dziewczyna z różowo-włosą wróżką Winx na avatarze. W nicku ma "icey coś" .

 

Napisała ponad 100 komentarzy w których wypisuje jakieś głupoty typu "trzeba wytruć wszystkie Chłopczyce"

Wszystkie otyłe osoby to "feministki"

Często również wypisuje rzeczy takie jak "każdą.matka zmusza swoja córkę do noszenia męskich ubrań, a każdy ojciec zneca sie nad swoja córka"

 

Dziewczyna ma prawdziwa obsesję na punkcie nienawidzenia "chłopczyc" czyli chyba dziewcząt nie będących "dziewczęcymi"

Dziewczyna również często nęka inne osoby wypisując do nich że są chlopczycami i grubymi feministkami.

 

Na początku byłem pewien że to troll, ale ona wypisuje te rzeczy non stop, a osoba robiącą sobie żarty już dawno by się znudziła.

 

 

Kiedy napisałem do niej o co jej chodzi i starałem się jej wytłumaczyć że to co robi jest głupie napisała że "przeze mnie nienawidzi chłopczyc jeszcze bardziej".

 

Również w kilku komentarzach napisała że jest osoba DOROSLA którą musiałem wcześniej wyprowadzić się od matki i zamieszkać sama. Może jej matka nie była za bardzo dziewczęca- stąd wziela się ta nienawisc?

 

Albo to po prostu dziwna 10-letnia dziewczynka którą wymyśliła cala to historie ponad to by nie wyszło jaki.ma wiek.

 

Wiem że to co tutaj napisałem to chore głupoty, ale trochę mnie to ruszyło.

 

Tak właściwie są dwie tego typu dziewczyny niesustannie komentujące te głupie paradokumentu tvn (głownie szpital) obie mają podobne nazwy i Wrozki na avatarze

Tylko ta druga (z niebieska wróżką-nie różowa)

Jest trochę bardziej tolerancyjna (ale również nienawidzi feministek)

 

To głupia drama którą nikogo nie obchodzi, ale ktoś to pewnie przeczyta i będzie miał ubaw.

 

Z jakiegoś powodu strasznie mnie to boli. A ta dziewczyna doczepiła się nawet mnie kiedy próbowałem jej pomóc...napisała że przeze mnie jeszcze bardziej nienawidzić "chłopczyc"

 

Zgłaszałem ją YouTube, ale nic z tym nie zrobił.

 

 

 

A z jakiegoś powodu moje komentare dostały Shadow bana. Ale jej już nie.

Chyba za bardzo przejmuje się rzeczami z internetu

...

Ale co jeśli zobaczy jej komentarze jakieś dziecko i zacznie.myslec tak samo?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Przyznaj się przed samym sobą ze nienawidzisz hejtu .Zaakceptuj zjawisko w przeciwnym razie będziesz padał w przyszłości ofiarą hejtu czy na internecie lub nawet w zaostrzonej fazie w zwykłych sytuacjach będąc ze znajomymi na kawie. tam gdzie twoja uwaga tam energia i zasilasz zjawisko. np. nie lubisz ćpunów będziesz ich miał pod dostatkiem, denerwuje cię wandalizm -padniesz ofiarą . Brzydzisz się zdradą będziesz zdradzony. lubisz pornole będziesz miał tego pod dostatkiem a na mieście twoje oczy zawsze wypatrzą dupkę jakiejś laseczki . opowiadasz się za Rosją czy Ukrainą będziesz miał wojenkę w swoim bliskim otoczeniu np. ze znajomym .To wszystko wraca jak bumerang kontroluj swoją uwagę bo to ona jest twoimi pieniędzmi ,zastanów się po co wymyślono telewizje radio i telefon. pokochaj reprezentantów wszystkich zjawisk o których piszę abyś gładko ślizgał się przez życie i nigdy nikim nie pogardzaj nawet jak ci da po głowie .Do tej dziewczyny wyślij wiadomość z przeprosinami że zwróciłeś jej uwagę poczujesz zwrot zainwestowanej energii 

Edited by życie-to-gra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.