Jump to content

Kłamstwa


olcia1384

Recommended Posts

Partner na którym mi bardzo zależy, cały czas pisze z dziewczyną z którą kiedyś go coś łączyło. Nie pisze z nią nie wiadomo co, ale boli fakt że z nią pisze. A jak pytam czy z nią pisze mówi że nie. Że to przeszłość i nic dla niego nie znaczy. Zależy mi na nim mamy roczenego synka ;( ktoś coś poradzi ;( 

Link to comment
Share on other sites

Hej,

a skąd wiesz, że pisze? Bo nie rozumiem, zaraz dalej go pytasz … a ten nie. 
W skrócie to nie fair to zachowanie z jego strony … masz prawo zadać pytanie, ale on ma prawo odmówić szczegółów, ale nie kłamać. I odpowiedzieć np. w stylu … tak piszemy. Ale zaufaj moja Kochana nic tam nie ma.  Może ona jest na jakimś zakręcie, i ten jej pomaga, w każdym razie, zdrowo jakby się chociaż przyznał tak pisze. Szczera rozmowa, zacznij o swoich odczuciach, nie mów o dziecku, skup się na tym jak Ty się czujesz, czego się bo obawiasz… bądź otwarta. Patrz na jego reakcje, oczy. Jak zacznie zwodzić, błądzić oczami po ścianach…zakończ rozmowę. Idź na spacer… daj znać na forum. Naprawdę współczuję Tobie, bo te domysły i takie kłamstwa bolą. Czy są jeszcze jakieś inne „bolączki” w tym związku? Czy poza pisaniem jest do rany przyłóż i zajmuje się dzieckiem i Tobą i domem?  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.