Jump to content

ludzie mnie zostawiają


grouse

Recommended Posts

Dzień dobry.

Od jakiegoś czasu mam pewną obsesję na punkcie udowadniania światu swojej wartości, pokazywania mojego życia w mediach społecznościowych po to, by innym imponować. Męczy mnie to, ale to robię. Ostatnio zauważyłam, że źle na mnie wpływa gdy widzę, że ktoś przestal mnie obserwować - to tak, jakbym straciła jakiś cel w życiu. Jestem przygnębiona. Są to osoby, z którymi kiedyś miałam dobre relacje, potem nasze drogi się rozeszły, dziś nie mamy kontaktu ale wiem,że gdzieś ja ich śledzę a oni jak dotąd mnie. Nie wiem z czego to wynika, bo inne osoby, od których mogliby się odciąć wciąż w swoim życiu trzymają, a ja jestem po raz kolejny odtrącona i mam na to jawny dowód. Co jest ze mną nie tak o jak nad tym pracować, bo za chwilę sie zamecze. Jest mi totalnie przykro, bo nie uważam żebym była złym człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Nie robisz nic dziwnego, bo w tych czasach bycie dostrzeganym w mediach społecznościowych jest dość powszechne - zwłaszcza wśród młodzieży. Piszę tak, ponieważ wychowywałem się w innych czasach gdzie nie było jeszcze portali społecznościowych. Pytanie jest czemu to robisz? Czemu tak bardzo zależy ci na imponowaniu? Może dlatego, że nie chcesz zostać zapomniana przez innych.

Wiesz, że teraz ciężko jest się przebić jeżeli nie masz nic ciekawego do zaoferowania. Moim zdaniem uzależniłaś się od social mediów i robisz to na siłę.

Edited by Slavko86
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.