Jump to content

Czy to zazdrość czy toksyczna znajomość ?


Marcin901208

Recommended Posts

Witam jestem tu nowy proszę o wyrozumiałość .

Proszę bardzo o pomoc jestem już powoli wyczerpany psychicznie . Postaram się opisać sytuację od początku do końca . Bardzo proszę o rady co mam zrobić . 

Więc tak : 

Mam na imię Marcin wyjechałem za granicę do pracy i poznałem znajomego kilka lat młodszego od siebie . Od początku naszej znajomości dogadywaliśmy się super ( przez około 2 lata ) w tym czasie Tomek bo tak ma na imię mój znajomy brał ode mnie rady gdy coś działo się nie tak , razem chodziliśmy na imprezy . Itd . Wszystko było super . Czasami rzucił do mnie tekstem np . Byłabyś mnie ? Albo coś w tym stylu, ale ja nie reagowałem tylko się uśmiechałem i nic . Po pewnym czasie wszystko zaczęło się psuć Tomek zmienił się o 360 stopni w stosunku do mnie stał mega chłodny , gdy do niego coś mówię to przewraca oczami tak i odpowiada od niechcenia ( tak jaby z łaska ) gdy np. Jedziemy do pracy to prawie w ogóle się nie odzywa a jak już coś zapytam to coś tam odburknie pod nosem . Nie jestem pewny jakiej jest orientacji bo nigdy nie rozmawia o dziewczynach , mieszkamy jeszcze z kilkoma znajomymi ( sami chłopacy ) no i on czasami rzuci do kogos z nich tekst np. Zrobiłbyś mi l*da albo takie inne teksty . Dodatkowo ze wszystkimi rozmawia normalne tylko nie ze mną tak jak bym mu coś zrobił . Gdy naprzyklad się napiję to coś tam normalnie do mnie gada . Widzę że nie chce spędzać ze mną czasu dobija mnie to staranie bo np do innego znajomego powie ale bym się z tobą napił a do mnie to raczej same negatywne rzeczy idą . Gdy próbowałem z nim o tym rozmawiać to nie chce . Nawet jak wysiada z mojego samochodu pod pracą albo pod domem to nie czeka tylko idzie przodem , a jak jedzie np z innym znajomym to normalnie czeka na niego . Nie podoba mi się ta sytuacja bardzo mnie to boli że ktoś się w stosunku do mnie tak zachowuje . 

Czy to jego zachowanie może być spowodowane np tym że coś oczekiwał ode mnie a mu nie wyszło i teraz sam nie wykazuje zainteresowania? 

 Bardzo proszę o porady bo już sam nie wiem co zrobić 

Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.