Jump to content

Masturbacja partnera a seks w związku


MissSa

Recommended Posts

Witajcie, zakładam temat, bo ostatnio odkryłam że mój partner (z którym jestem trochę ponad rok a mieszkamy razem parę miesięcy) codziennie się masturbuje niezależnie czy jestem w domu czy nie. Nie mam problemu z takimi rzeczami ale wtedy gdy jestem obok, chcialabym by jednak nie zaspokajał się sam, a zaproponował mi seks skoro jestem obecna. Jestem atrakcyjną kobietą, bardzo otwartą seksualnie a gdy wiem że woli własną rękę i ekran ode mnie czuję się zagubiona, niekochana i zastanawiam się czy go w ogóle pociągam, zwłaszcza gdy odmawia mi współżycia a jesteśmy w związku tak krótko. Seks uprawiamy mniej więcej raz w tygodniu, ja chcialabym o trochę więcej. Nie wiem jak podejść do rozmowy bo, on nie wie że ja wiem kiedy się zabawia. Nie wiem jak poradzić sobie z emocjami które odczuwam w związku z tą sytuacją, chcialabym z nim porozmawiać tak ale nawet nie wiem jak zacząć. Chcialabym byśmy oboje czerpali satysfakcję z życia seksualnego, on niby mówi że jest ok ale po takich sytuacjach przestaję mu wierzyć. Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z takimi sytuacjami? Co można zrobić w mojej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hello MissSa… Miss Spółka Akcyjna;) 

A poważnie czytałem kiedyś w dobrym magazynie psychologicznym, że taka masturbacja w związku nie jest zdrowa.  Rozumiem, jakby ta miała dodać pikanterii do Waszych zbliżeń  i wspólnie byście odkrywali swoją seksualność… ale nie w tym przypadku. Make the story short. Rekomenduję otwarcie porozmawiać z Partnerem i postawić granice.  To jest nie zmuszać do do s … każdego dnia, ale wyraźnie dać znać jak Ty się czujesz i jakie masz obawy… Jaki ma plan, by to zmienić? Skąd w ogóle taki zachowanie? Co brakuje mu w Waszym zbliżeniu?  Zostawiając to w takim układzie zaczniesz mieć problemy z poczuciem wartości … a po co? 
Zawalcz o siebie! Powodzenia 

  • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.