Jump to content

Mam ochotę....


Razi

Recommended Posts

Hej. Mam 30 lat i chodzę do psychiatry, ale nawet nie chce mi się z nim gadać, nie to żeby był zły, bo nie jest, ale... Lepiej nic nie mówić, niż mówić zbyt wiele.  
Jestem ciekaw, czy odbiegam od normy (norma: przyjęty wyznacznik, żadna zasada czegokolwiek), czy jest aż tak źle, gdy myślę, że mógłbym zabić siebie lub innych. 
W obecnym momencie, myśli samobójcze są raczej w formie planu, a zabicie kogoś jest jeszcze raczej na poziomie fantazjowania. Ale wiem w jakim kierunku to zmierza, znając rozwój i pidejście co do tej pierwszej rzeczy. Nie rozumiem tylko, czy jest to aż tak niewybaczalne? Pomijam fakt czemu jest to ogólnie przyjęte za coś "złego", ale czy naprawdę jest to dziwne, że nie wydaje mi się to wcale "złe"? Nie chcę mi się gadać, czemu tak uważam, chodzi o sam fakt.

 

Link to comment
Share on other sites

Szanowny Panie, nie jest to temat odpowiedni na forum. Proszę o tym porozmawiać ze swoim lekarzem psychiatrą, psychoterapeutą. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj. Pomysł na wyrządzenie krzywdy sobie lub komuś nie jest dobrym pomysłem, więc należy postarać się o to, by to sobie darować. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.