Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Potrzebuję pomocy. Mam 34 lata i wszystkie relacje legają w gruzach przez moje patologiczne kłamstwa. Miałem bardzo trudne dzieciństwo, które wywołało u mnie najgorszą traumę i do dziś nie mogę się z nim pogodzić. Wymyśliłem sobie nowe życie i kłamałem cały czas. Mam dość takiego życia, mam dość siebie, nie wiem gdzie się zgłosić bo mieszkam w pierdolonej norwegii i nie ma tutaj poradni z polskimi lekarzami, jeśli jest to na pewno nie w regionie w którym mieszkam. Nie wiem co robić. Chcę odzyskać zaufanie osoby na ktorej bardzo mi zależy, zle nie wiem jak się za to zabrać. Wiem że świadomość tego co robię to bardzo dużo, ale sama świadomość nie wystarczy....

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

zgłosił się Pan w dobrym miejscu bo może Pan skorzystać z pomocy psychologa on-line na platformie Ocal Siebie. Takie konsultacje różnią się tylko tym od spotkań bezpośrednich w gabinecie, że odbywają się przy użyciu Skype. Podczas spotkań ze specjalistą będzie Pan mógł przepracować swoją przeszłość, zamknąć trudny dla Pana rozdział i skupić się na budowaniu relacji na których tak Panu zależy.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.