Jump to content

Jak mogę sobię wybaczyć ?


Recommended Posts

Sytuacja wygląda tak byłem w związku , który przez okres 3 lat pojawiał się i znikał sumując czas bycia razem to jakieś 5 miesięcy . (Mam 18 lat) Bardzo kocham swoją teraz już byłą dziewczyne . Dlaczego byłą ? Ponieważ ją zdradziłem na imprezie . Wiem , że to co zrobiłem było bardzo głupie ale już tłumacze jak do tego doszło , mimo , że ja ją bardzo kochałem i mówiłem jej to , to ona nigdy mi nie odpowiedziała kocham cię . Bardzo mnie to bolało i sam ten fakt przyćmiewał inne rzeczy , które mogły mi pokazać , że jest inaczej i że faktycznie może ona do mnie odczuwać miłość ale potrzebuje czasu. Wracając , na tą impreze mieliśmy pójść razem ale tuż przed oznajmiła , że jej się nie chce. Byłem bardzo zdenerwowany tym a widok innych szczęśliwych par nie pomagał. Czułem się samotny i aby sobie ulżyć postanowiłem się spić . W trakcie tego straciłem jakąkolwiek nadzieje na nasz związek i poczułem , że nic nie ma sensu i wszystko mi jedno. Wtedy przyszła inna dziewczyna , która mówiła , że mnie rozumie no i stało się , zdradziłem moją dziewczyne (całowaliśmy się tylko) .

Po tym zdarzeniu odczekałem dwa tygodnie zanim powiedziałem swojej dziewczynie co się stało bo chciałem się dowiedzieć , czy mnie kochała . Już w skrócie dowiedziałem się , że miłość była tuż za rogiem a ja popełniłem ogromny błąd. Dalej ją kocham ale nie potrafie kochać siebie za to co jej zrobiłem , nie wiem jak mogę to sobie wybaczyć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.